veštica

Verim v moje jedinečné jasnovidecké schopnosti preto denne pomáham klientom s riešením problémov a nejasností v každej oblasti života.
Garantujem vrátenie peňazí pri nespokojnosti !!

CENNÍK SLUŽIEB

Cenník Služieb Cena
Hodnotný hĺbkový výklad života osobne vo veštiarni v BA s odblokovaním ( 60-90 min ) doporučujem !

odblokovanie od negatívnych energií, urieknutia, porobenia a rôznych blokád.

100 €
Základný hĺbkový výklad  v BA  ( osobne, telefonicky )  30-45  min
50 €
Konzultácia, poradenstvo, nasmerovanie v akejkoľvek oblasti ( 60 min ) 100€
Odblokovanie čakier, negatívnej energie, urieknutie, závisť 150 €
Rozbor podnikania, zameranie na problémy ich riešenie a posun správnym smerom,  odblokovanie od negatívnej energie, detailný rozbor projektu a nasmerovanie na správnu cestu, posun k úspechu (120-180 min) 300 €
V.I.P. balíček jedinečného hĺbkového výkladu  (rozbor života, členov rodiny, podnikania) ( 180 min ) s  energeticky kódovaným obrazom na mieru veľkost A1 a ochranný talizman.

(prednostný termín, individuálny prístup, jedinečný zážitok, dodatočné otázky a konzultácia, odblokovanie na prísun financií, odblokovanie negativity, očista čakier, očista karmických dlhov z minulosti, nasmerovanie podla potreby )

600 €
Veštenie pre firmy – Team building s jasnovidkou 700 €/večer
Posielanie pozitívnej energie na špecifickú oblasť Vašeho života. Cenu je nutne prekonzultovať individuálne podla potreby klienta. 67 €

197€

Hĺbková očista priestoru  ( kancelárie, bytu, domu) s dlhodobým účinkom. V cene je zahrnuté : samotný rituál, pomôcky na očistenie, konzultácia pred rituálom a po rituály, doplnky na dlhodobý efekt ktoré zostávajú v priestore, doprava a zaradenie na VIP zoznam mojich klientov. Ako bonus energetický obraz o veľkosti A5 so stojanom na Váš stôl. 600 €
Dlhodobá energetická pozitívna zmena priestoru (kancelárie, fabriky, bytu, domu alebo iného priestoru) na spriechodnenie financií a ich posun k zlepšeniu prietoku, harmonizácia vzťahov a duší v danom priestore ( v dome to spôsobuje zlepšenie spánku, v práci zlepšenie kolektívneho fungovania)

balíček obsahuje : obhliadku priestoru, konzultácie, rituál očistenia, pomôcky, konzultácia ohľadom výroby energetických obrazov, výroba energetických obrazov na mieru podla potreby, umiestnenie doplnkov feng shui a energetických obrazov do každej miestnosti na dlhodobý efekt. dlhodobejšia konzultácia po rituáli, pridanie na zoznam VIP klientov a doprava. Garancia vrátenia peňazí ak nebudete so službou spokojný !

5500 €

Platbu za telefonickú veštbu je potrebné uskutočniť pred veštením  prevodom cez internet banking,

Pripomínam, že za každú moju službu ponúkam kedykoľvek garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti !

Mojím cieľom je maximálna spokojnosť každého klienta, dlhodobá spolupráca a hodnotná pomoc !

Pri nedodržaní termínu veštby telefonicky alebo osobne je 50 % storno poplatok !